Forum www.mixedwrestling.fora.pl Strona Główna

Próba odświeżenia forum 3 2 1 już

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.mixedwrestling.fora.pl Strona Główna -> Mixed Wrestling
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadow




Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 61
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 12:18, 22 Lip 2018    Temat postu: Próba odświeżenia forum 3 2 1 już

Cześć wszystkim. Jak Wasze wrestlingowe życie ostatnio wygląda? Ktoś się temu oddaje w ostatnim czasie? Jakieś ciekaw doświadczenia, opowiadania, newsy?
Ja jako ja przyznam szczerze, że odpuściłem nieco śledzenie tego wszystkiego tak jak kiedyś. Nie twierdzę jednak, że nie chcę tego zmienić. Macie podobnie?

Zapraszam do dyskusji.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
funtall




Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 19:19, 22 Lip 2018    Temat postu:

No ja na forum nowy. Ale tą tematyką interesuje się od dawna. Też nadal poszukuję umięśnionej dominy, która mogłaby spuścić mi wpie..ol lub po prostu poddusiłaby mnie swoimi nogami.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Fan Xeny




Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 12:11, 19 Sie 2018    Temat postu:

Witam
Staram się spełniać swoje zainteresowania w tym kierunku . Będąc w Anglii udało się powalczyć z kilkoma znanymi z yt zawodniczkami . Obecnie w Polsce o profesjonalne zawodniczki trudno . Choć jest kilka kobiet które w przystępnej canie podstawowe chwyty wykonują i to z bardzo dobrym efektem Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
funtall




Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 12:14, 19 Sie 2018    Temat postu:

A znasz w Polsce jakieś kobiety z zarysowanymi mięśniami, które dałyby się namówić na sesję?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Fan Xeny




Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 12:49, 19 Sie 2018    Temat postu:

Raczej takich typowych zapaśniczek to nie znajdzie się . Trzeba by taką dopiero namówić na sesje Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bb123




Dołączył: 31 Sty 2015
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 1:49, 20 Sie 2018    Temat postu:

Fan Xeny napisał:
Witam
Staram się spełniać swoje zainteresowania w tym kierunku . Będąc w Anglii udało się powalczyć z kilkoma znanymi z yt zawodniczkami . Obecnie w Polsce o profesjonalne zawodniczki trudno . Choć jest kilka kobiet które w przystępnej canie podstawowe chwyty wykonują i to z bardzo dobrym efektem Smile


A możesz polecić którąś z tych dziewczyn?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shadow




Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 61
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 8:56, 25 Sie 2018    Temat postu:

Fan Xeny napisał:
Witam
Staram się spełniać swoje zainteresowania w tym kierunku . Będąc w Anglii udało się powalczyć z kilkoma znanymi z yt zawodniczkami . Obecnie w Polsce o profesjonalne zawodniczki trudno . Choć jest kilka kobiet które w przystępnej canie podstawowe chwyty wykonują i to z bardzo dobrym efektem Smile


Ewentualne skróty walk również mile widziane Smile Wrażenia, dziewczyny które polecasz itp Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Fan Xeny




Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 13:44, 09 Wrz 2018    Temat postu:

Z dziewczyn które się ogłaszają w necie mam tylko 2 które jako takie pojęcie mają . Nie zapasy ale chwyty potrafią założyć Smile Dziś widzę że ogłoszeń nie ma , jak się pojawią to wkleję tutaj linki. Teraz wolę zapasy z koleżankami Very Happy Mam dwie koleżanki które są bardzo zadziorne i można z nimi za darmochę naprawdę zaciekłe pojedynki stoczyć Very Happy Ale tutaj raczej ich zdjęć nie wkleję Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
walkfan




Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 7:33, 11 Paź 2018    Temat postu:

Opowiedz jak tam te walki z koleżankami. Jak zacząłeś temat? Walczycie do poddania? Stosują jakieś fajne chwyty? Musisz im dawać fory? Próbowaliście walki 2vs1? Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Fan Xeny




Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 19:42, 12 Paź 2018    Temat postu:

Wystarczyło je trochę podrażnić i walka gotowa Smile Jedna trochę trenowała , siłownie też odwiedza , więc walki z nią do łatwych nie należą , a i bez forów potrafi mnie skończyć . Fajne ma chwyty , dźwignie , duszenia , chwyty nogami . Druga koleżanka siłą zdecydowanie odstaje , ale jest taka ładna że każdy by chciał aby mu chwyt założyła hehe Very Happy
Walk 2vs1 nie próbowałem .


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.mixedwrestling.fora.pl Strona Główna -> Mixed Wrestling Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group, modified by MAR
Inheritance free theme by spleen & Programosy

Regulamin